| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat din clasa nu stiu cum sa-i zic ca-mi place de el, pentru baieti e simplu dar pentru fete nu este. Mi-e frica ca o sa spuna la toata clasa ca-mi place de el. Ce sa fac? ziceti-mi si mie plizzz.

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Buna! Tu spune-i ca-ti place de el. Tu ce crezi ca demonstreaza daca spune la toata clasa? Ca e un fraier? Da... asta cred si eu. Pana la urma conteaza doar sa te simti tu impacata si sa stii ca ti-ai facut datoria, aceea de ai spune ca-ti place de el. Restu` tine de el, ce si cum... si daca spune la cineva sau daca-si bate joc, inseamna ca nu merita si ca trebuie sa-ti gasesti unu` care sa te merite. Nu-ti face griji, baieti sunt destui, o sa-ti gasesti tu. ^_^

4 răspunsuri:
| ana_2324 a răspuns:

Pai daca si el a dat semne ca te place atunci cand sunteti numai voi doi il ei de mana si ii spui ce simti iar apoi astepti raspunsul sau!

| SttyL3R a răspuns:

Poi astepti sa vina vacanta de vara, si cand iesiti de la ore ii spui. Dupa aceia el daca nu te place o sa uite totul.

| Iabadabahu a răspuns:

Eu zic sa-i spui. Daca ar spune la toata clasa si ce? ti-e rusine ca iti place de el? nu o sa se intample nimic rau.-j

| Lavinutza04 a răspuns:

Pai dupa testul care l-ai facut ieri va potriviti. Eu zic sa astepti pana incepe din nou scoala sh` poate ca o sa faca el primul pas