| Marinan a întrebat:

Mie imi place de un baiat cu care am vorbit o bună perioadă de timp. Dupa totul s-a terminat cu un seen din partea lui.De curând am aflat ca vorbeste cu o altă fata, daca nu o fi chiar iubita lui.In schimb,el tot ma salută la scoala si se holbeaza la mine, adică se uita insistent tot timpul.Mai ales cand sunt băieți prin preajma se uita foarte urat la ei.Ce sa cred despre el?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nimic, s-a plictisit de tine, se uita pentru ca te cunoaste si esti setta sa te uiti la persoanele pe care le cunosti, si eu am tendinta asta sa ma uit la cunoscuti intr-un loc public da asta nu inseamna ca simt ceva pentru ei. Nu ti-e destul de clar ca n-are treaba cu tine din moment ce te-a lasat cu seen, nu s-a mai deranjat sa te caute si vorbeste si cu alta? da treaba ta, fa-ti sperante din nimicuri de genul.

| euqinom a răspuns:

Chestia e ca tine la tine, dar nu vorbeste doar cu tine, vorbeste cu mai multe fete. Pana sa iti dea seen ati fost gen doar amici, iar se uita mereu la tine si te saluta inseamna ca a inceput sa te placa si nu prea are cum sa ti-o spuna de frica sa nu iasa prost. Dar ai grija ca sunt sanse si sa mearga prost adica gen ca s-a plictisit de tine, cum am spus nu vorbeste doar cu tine, ci cu mai multe fete. Sa nu ai asteptari prea marihappy. Sper ca te-am ajutat.