| cazacdenis a întrebat:

Imi place foarte mult o fata si am emotii sa-i spun ceea ce simt ajutati-ma plz

Răspuns Câştigător
| Delya_6437 a răspuns:

Pai nu ar trebui sa ai... daca si ea te place probabil ca steapta sa ii spui tu primul...si daca cumva se intampla sa nu te placa si ea nu-i nimic, e pierderea ei, deci fa-ti curaj si spuneai e mai bine sa stii ca ai facut-o decat sa te intrebi toata viata ce sar fi intamplat daca ai iai fi spus ce simti love struck

5 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Un băiat este considerat atractiv, atunci când dă dovadă de maturitate şi responsabilitate/Aşadar, ar fi bine să-i spui chiar tu cu propria ta guriţă, înainte să vină altul mai îndrăzneţ şi să ţi-o fure de sub nas.../Trebuie să începi şi tu de undeva...

| Delya_6437 a răspuns:

Ms pentru funditzzza :*love struck

| adryana_6228 a răspuns:

Daca nu poti sa eu spui in fata incearca printrun sms o sa ai mai mult kuraj! fundita?

| tauretee a răspuns:

Spune-i primul pana nu tio ia altustraight face si regreti plangi bla bla sti restul

| DarkShaodw1 a răspuns:

Uite, si mie imi place mult de un baiat. am aflat ca si el ma place. dar, din pacate, niciunul din noi nu are curaj sa faca primul pas. de obicei normal ar fi ca baiatul sa fie primul. imprieteneste-te cu ea, scoate-o la un suc...eu stiu... s-ar putea sa te placa, dar s-ar putea si s-o pierzi daca nu actionezi