| doctorlove2000 a întrebat:

Imi place la nebunie o fata.Eu cred ca am sase ca sa fiu impreuna cu ea,dar nu stiu cum sa actionez? Mentionez ca si unui coleg ii mai place de ea, suntem cred la concurenta.Cum sa ies in evidenta? E bine daca ii ating sani si chestii de genu...sunt cam timid.

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Timid, timid, dar te gandesti sa-i pui mana pe sani! Totusi, daca fata este de o asemenea factura, idea ta nu este rea, dar nu uita sa si o pupi. Dar asta trebuie sa o faci repede, pana cand nu intervine concurenta, cu o idee si mai buna!

| doctorlove2000 explică (pentru neutrino):

Ma gandesc sa i pun mana, doar pentru ca concurenta mea face deja chestia asta...

| neutrino a răspuns (pentru doctorlove2000):

Incearca si tu, poate ca vei reusi mai bine decat o face concurenta.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru doctorlove2000):

Pune-i mana la pasarica, o sa o dai gata, niagara intre picioarele ei va fi

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fetelor nu le plac baietii timizi sa stii, fetele vor bad boys