| Albee a întrebat:

am o intrebare:Am 13 ani si imi place de o fata.Eu sunt cam timid si nu stiu cum sa vorbesc cu ea! Astept raspunsuri.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Claudia a răspuns:

Mah... repet un raspun!
tu ce esti?!?!?
fata sau baiat?!?
fetelor le plac baietii tupeisti... dar nu exagera... ai 13 ani si probabil si ea are aceas varsta si daca o " iei tare " sa`r putea sa se sperie laughing. Incearca sa vb cu ea pe mess daca face 2 face te intimideaza, vb chestii normale si nu repeta un emotic de 30 x ( ex : daca te face sa razi nu pune " laughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughing " e de ajuns unu "laughing" ) nu de alta, dar asta da dovada de imaturitate :-s chiar daca esti copil laughing

1 răspuns:
| Narcis2007 a răspuns:

Eu stiam ca o intrebare se termina cu semnu intrebari...