| anonim_4396 a întrebat:

imi poate zice si mi-e cineva ce fel de fete le plac baietilor m-ai tupeiste sau blande si m-a puteti ajuta sa ma schimb?

3 răspunsuri:
| liz23 a răspuns:

In viata nu poti fi pe placul tuturor.Fiind cu totii diferiti unora le plac persoanele mai directe, altora mai blande.Ca fiecare ne dorim sa gasim pe cineva compatibil, care sa te placa exact asa cum esti.Cine ti-a spus ca trebuie sa te schimbi? Un om nu se schimba niciodata, doar se maturizeaza odata cu varsta si experienta.Ce poti face tu? Sa fi tu insuti mereu, niciodata sa nu incerci sa fi ceva ce nu esti pentru ca dai impresia de falsitate

| vipande11 a răspuns:

Draga mea uni prefera tupeista si rea ulti blanda si cuminte alti ambele ect nu toti baieti isi doresc acelasi lucru dela o fata. Dar cati ani ai de ai nevoie de ajutor sa te schimbi? La sireturi te sti lega? laughinglaughinglaughing

| RazzyFUnik a răspuns:

O combinatie din cele 2
vrei sa fim impreuna? big grin