| elyteiubeste a întrebat:

Imi puteti da si mie niste idei de poze artistice...adica cu mine si chitara sau folosinduma de unele obiecte, sau pentru pozitii de poze, orice, multumesc.
scuze categ

3 răspunsuri:
| simona223 a răspuns:

Am cateva idei dar nu stiu cum sa-ti explic

| Pisique a răspuns:

Pai...eu am niste idei : poti sa ai in mana o papadie iar cineva sa iti faca o poza cand sufli in papadie,sa iti faca o poza cand sari si sa te prinda foarte bine,sa iti faca o poza cand te dai in leagan si sa te prinda cand stai sus, cand te cateri intr-un copac,cand mirosi un trandafir sau o alta floare (de preferabil un trandafir),cand stai pe o pajiste si ai un picior in sus iar mainile iti stau drept ca si cum ai zbura,alaturi de o prietena facand o inimioara din "maini", nu din degete din aia mica, sa va impreunati mainile pentru. a forma o inimioara, cand stai pe un hol pustiu...
Fundita?big grin

| Brehuescu_Octavian_1997 a răspuns:

Ai putea sa o pui sub barba si o lasi sa bata lumina geamului in ea! E superb!
Poti sa te prefaci ca canti la ea!
Poti sa incerci ca o saruti!
Aceste sunt cateva ideei!