| Lolila11 a întrebat:

Imi spune cineva va rog ( fara jicniri) cum sa pot sa nu mai plac un baiat? Merei il vad la scoala si in fiecare noapte ma gandesc la el, dar stiu ca el place mai multe fete dar nu eu( nu stiu sigur) si stiu ca mai bine nu mai il plac si stiu ca nu va merge ca el nu ma place. Deci cum fac sa il uit?
FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Daca al nu te place, atunci tu de ce iti faci nervi. Gaseste-ti un baiat care sa te placa si sa vezi ce bine-ti va fi.

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

1.Te rog, nu te simţi jignit pentru că îţi spun asta. Serios, nu jignit! Corect este jignit (ofensat, insultat, vexat, atins etc.). 2. Exprimarea ta lasa de dorit.Inainte de a posta o intrebare ar fi indicat sa o recitesti pentru a face corecturile necesare de exprimare. 3.Stii ca : --el se uita dupa toate fetele, mai putin dupa tine, -- stii ca nu te place, In aceasta situatie este o singura modalitate de a afla ceea ce NU STII, si anume Il intrebi o singura data scurt si clar, vrei sa fim prieteni deoarece imi place de tine dar tu nu observi de parca ai fi orb. Vezi ce raspunde si astfel il uiti sau il castigi.

| Doub a răspuns:

Te uiti la un meci si bei o bere.
Ahh, stai ca asta era pentru baieti.
Mananci ciocolata si te uiti la Fifty Shades of Grey.

Răspuns utilizator avertizat
| Doub a răspuns (pentru remus1007):

Hm, trist. Desi sunt fata prefer sa vad un meci bun decat sa ma uit la chestia aia.

Răspuns utilizator avertizat
| BellamBell a răspuns:

Pun pariu ca unt 1000000 de baieti mai frmumy ca el..gasesteti altul