| DifferentBoy a întrebat:

Cred ca plac o fata de la mine de la scoala! Eu cand ii zambesc ea se incrunta la mine, cand vreau sa o ajut cu ceva ea nu vrea... si chestii de genu asta! Eu merei ma gandesc la ea si nu mi-o pot scoate din cap dar ea tot nu ma place! ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Lorena7712 a răspuns:

Buna.
Daca nu o intereseaza deloc gesturile pe care le faci tu, ar trebui sa o lasi balta. Nu te place; se comporta asa doar ca sa nu iti dea sperante false. Incearca sa o uiti si sa te concentrezi pe alte lucruri pana reusesti.
Sper ca te-am ajutat.

| DifferentBoy explică (pentru Lorena7712):

Mersi Lorena! Chiar mi-ai fost de mare ahutor! happy

4 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Incearca cu alta poate devine geloasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta trebuie batuta iar apoi f9t9ta.

| Buutu a răspuns:

Se pare că ea vrea să păstreze distanța pentru a nu te încuraja și ați face idei.
Dacă nu o poți face să te placă nu prea e nimic de făcut!