| deevix a întrebat:

Imi vine sa ma ejaculez fara sa fac nimic, foarte des. Am 14 ani. Ce sa fac? TPU

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa te descarci fizic, ori de cate ori simti nevoia, prin autosatisfacere. Este varsta la care activitatea hormonala a devenit extrem de intensa si neputand fi contracarata deocamdata prin sex masturbarea devine singura solutie de a scapa de stresul hormonal zilnic. Nu-ti mai chinui organismul inutil si masurbeaza-te, bineinteles in cazul in care nu esti adeptul unei anumite credinte sau a unei secte. Sanatate!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Incearca sa te focusezi pe carte si invatat si obsesia sexuala dispare. Ori fa un dus rece si dispare ca prin farmec!

| Emilian65 a răspuns:

Iti vine sa ejaculezi des, nu sa te ejaculezi des. Deci, fii mai atent la exprimare cand scrii. Daca nu te poti abtine sa ejaculezi, lasa sa curga ca apare alta.

| OoBunnyoO a răspuns:

La 14 ani este foarte normal sa ai iti creasca libidoul si din cauza asta sa ai erectii. De asemenea, este perfect normal sa ai erectii spontane si fara sa te simti excitat.

Este timpul in care sa te masturbezi. Vei reusi sa le tii mai usor sub control.

| YoMsG a răspuns:

Rupe l@ba