| ZambesteCuNoi a întrebat:

In curind, eu cu iubitul meu implinim 1 an de cind ne intalnim. Si vreau sa-i fac un cadou, dar nu-mi vine nici o idee, poate imi dati voi vreo idee asa mai speciala, as dori ca si ziua aceasta sa fie una speciala, spuneti-mi va rog ceva mai creativ ca sa ne ramina in amintire ziua aceasta, iar cadoul sa-i aduca mereu aminte de noi.

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O perinita sub forma de inimioara personalizata cu poza voastra si o cina romantica urmata de ce vreti voi...

| Încrucişătorul a răspuns:

Ii gatesti ceva.

| neutrino a răspuns:

Depinde de varsta si de buget.

| dragos9234 a răspuns:

Scoate-l undeva.
happy
ii va face placere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti de un an de zile impreuna, si nu stii ce-i place. O noapte fierbinte si in noua luni, ii poti oferi un cadou galagios de-si va dori sa moara... de bucurie, bineinteles.

| Sadop a răspuns:

Daca vrei ceva original de care sa-si aminteasca tot timpul ii poti face ceva personalizat.
ex: calendar, cana, tricou, perna, sapca, breloc etc.
Dar ii poti lua si ceva de imbracat, dar daca iti permite bugetul sa fie ceva de firma. Daca va intalniti de un an, banuiesc ca stii ce i-ar placea. Aici gasesti haine de calitate, frumoase si preturi destul de bune, dar si moderne si de firma. www.cbstore.ro
Ii mai poti lua un ceas sau o bratara de aur pe care sa o poarte mereu la mana.
Eventual un colier din acela in forma de inima, jumatate la tine, jumatate la el :)
O punga de cadou draguta si eventual un ursulet de plus cu o inimioara!

| caterinasmile a răspuns:

Eu si iubitul meu suntem un cuplu extrem de energic si amuzant deci...cred ca eu o sa'i fac cadou o vaca din plus sau din ceramica ..depinde ce gasesc deoarece vaca si boul reprezinta ceva in relatia noastralaughing laughing Deci fa'i cedau ceva care sa va reprezinte, tu stii cel mai bine :*
Succe!

| ZambesteCuNoi explică:

Eu v-as ruga sa-mi dati ceva sugestii iar eu am sa aleg ceia ce i se potriveste lui stiidul

| DariaCriss a răspuns:

Mie mi se pare foarte dragut sa-i faci tu ceva. Eu fac asta, cu FIMO. Gasesti la Libra. Este ca un fel de lut dar care nu trebuie ars si nu te murdaresti. Gasesti toate culorile posibile. Odata ce cumperi acel FIMO, fa ceva dragut si creativ iubitului tau. Dupa ce ai terminat, lasa-l sa se usuce 42 de ore, sau pune-l la cuptor [ timpul si termeratura scrie pe pachetel ].
Sau : cana
eva ce ii place
felicitari facute de tine
ori du-l intr-un loc special.
Bafta! :*