| icehope a întrebat:

In general sunt o persoana care uraste minciuna si singuratatea, sincera si realista. sunt in cautarea acelei persoane care sa ma accepte asa cum sunt eu, numai ca am o singura intrebare oare mai exista fete in ziua de astazi care isi doresc o relatie serioasa si nu o aventura de cateva luni? pana acum eu nu am descoperit acea persoana.astept comentarii si sugestii la aceasta intrebare

5 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Eu ca fata, gandeam la fel ca tine. Am trecut prin multe si de fiecare ramaneam cu un gust amar.
Acum, l-am gasit pe EL, baiatul visurilor mele si raspunsul la intrebarea ta este, DA, mai sunt fete ca tine, mai sunt fete serioase.
Trebuie doar sa le descoperiwinking

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Te rog sa ma crezi ca si eu tot asa am fost in situatia ta.Imi doream nespus sa am pe cineva langa mine sa ma iubeasca pentru ceea ce sunt eu, cu calitatile mele cu defectele mele.Insa fac in vara 21 de ani si de 1 luna sunt cu un baiat, este primul baiat din viata mea, si tocmai la aceasta varsta!
Iubirea vine cand nu te astepti. Sunt si fete care isi doresc o relatie serioasa insa pana a cunoaste o fata care sa isi doreasca asta, dai de multe panarame!
Ai rabdare.

soothe
| soothe a răspuns:

Daca ne spui si ce iubesti, ce iti place ne va fi mai usor sa iti gasim pe cineva. In afara de asta, eu cred sincer ca o relatie, de oricare ar fi ea, se transforma intr-una serioasa daca este cazul.
Sa te astepte cum esti tu? Asta este mai greu.
TU va trebui sa dovedesti acele fete ca o poti face fericita, ca o iubesti si ca este totul pentru tine, far conditii prealabile. Restul vine de la sine.

| Mjdolhfi a răspuns:

Putini baieti sunt ca tine si de asemenea putine fete asa. Poate si genul ala de fata pe care o vrei tu cauta un baiat asahappy. Stai linistit o sa gasesti acea fata pe care sa o meriti si sa te meritehappy.

| RoxyAde a răspuns:

Da mai exista asemenea fete. Acelasi lucru pot intreba si eu despre baieti. E clar ca exista atat fete cat si baieti care sa isi doreasca acest lucru doar ca probabil sunt mai rari, in ziua de azi cei mai multi vor sa se distreze, sa-si "traiasca" viata si apoi trec la lucruri mai serioase. Se spune ca nu e bine sa cauti iubirea pentru ca ea vine cand te astepti mai putin, deci inarmeaza-te cu rabdare si fi increzator ca iubirea va aparea si in viata ta.winking