| anonim_4396 a întrebat:

In serialul "inuyasha" de pe programul animex ce sentimente reprezinta inuyasha pentru kikio?

4 răspunsuri:
| RoxYuuKikyo a răspuns:

Adevarat "prima iubire nu se uita niciodata" :la inceput kikyo sa simtit tradata incercand sal omoare pe inuyasha prin slabiciunea lui (dragostea pentru ea) dar este oprita de catre kagome care spune ca inuyasha inca o mai iubeste (chiar daca ea stia deja sta) iar in ultimele ep inuyasha si cu kikyo incep sa se apropie din nou. el are exact aceleasi sentimente pe care le ai tu cand te indragosterti

| shalimar a răspuns:

Kikio este prima lui iubire.probabil daca nu ar fi fost naracu, ei doi ar fi fost casatoriti deja.simte nevoia sa o protejeze si binenteles ca inca o mai iubeste, deh prima iubire nu se uita niciodata.

| 2pink a răspuns:

Pai e indragostit de ea, pe Kagome de aceea o place pentru ca are o parte din sufletul lui Kikyo.

| astrid_1098 a răspuns:

Da