| maxim789 a întrebat:

In timp ce merg pe strada,se uita o fata la mine,pot sa ma duc la ea, sa avem o conversatie, nu pare ciudat?

3 răspunsuri:
| gabriielaaa a răspuns:

Nu văd de ce sa fie ciudat. De se uita si ea la tine de ce nu. Si începe cu bună nu cu ce faci frumoaso sau replici de genu.

| maxim789 explică (pentru gabriielaaa):

Sau cer instagramu, ar merge

| gabriielaaa a răspuns (pentru maxim789):

Da de ce nu dar după ce porți o mică discutie adica bună ce faci sau unde mergi si apoi te supăra de iti cer si eu instagramu o sa pari drăguț si educat. Si nu uita sa mulțumești.