| anonim_4396 a întrebat:

In timpul actului sexual daca fesul a alunecat putin de la baza. este posibil sa se fi intamplat ceva cu partenera?

4 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Daca te referi la sarcina, n-are cum sa ramana gravida din atata lucru. Daca te referi la vreo boala... Tot ce se poate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Maxim sa fi racit daca i-a cazut fesul de la baza capului, dar in rest, e bine, sanatoasa.

| MrAnonym a răspuns:

Nu are cum sa fi ramas insarcinata.

| Revendicated a răspuns:

Hey,nu partenera nu a patit absolut nimic, dar daca esti ingrijorat consulta-te cu un medic, la revedere.