| anonim_4396 a întrebat:

In timpul preludiului iubitul imi saruta, suge si musca sfarcurile laughing ii place foarte mult, e ca un bebe caruia ii e foame laughing Pe mine nu ma deranjeaza, chiar imi place dar pe termen lung poate fi un lucru rau pentru sanatatea sanilor? Uneori ma invinetesc :-s

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Propune-i sa schimbe destinatia acelor manifestari sexuale "semicanibalice" putin mai jos si inlocuirea sfarcurilor cu clitorisul organ mult mai predispus la exercitarea unor astfel de "tandreturi". Femeiele pot ajunge la punctul culminant al placerii sexuale, adica la orgasm, mult mai repede prin stimularea celor doua zone erogene primare, care sunt clitorisul si vaginul mult mai erogene in comparatie cu sanii si sfarcurile. Aceste 2 regiuni provoaca o placere diferita, o femeie putand avea orgasm dupa atingerea unui prag suficient de excitatie prin stimularea uneia sau a alteia, uneori fiind necesara excitarea ambelor zone in cursul aceluiasi contact sexual sau nu. Clitorisul reprezinta o adevarata minune a organismului feminin, deoarece acest mic organ erectil, bogat in terminatii nervoase, (se pare ca exista peste 8.000 de astfel de terminatii), a carui parte vizibila situate deasupra partii anterioare a labiilor mici a fost creat cu un singur scop si anume: oferirea placerii supreme. Dar intrucat acesta este un organ foarte sensibil, partenerul trebuie sa aiba o grija deosebita, sa-l dezmierde cu multa delicatete de preferat cu limba sau buzele. Prin excitare continua vaginul se lubrifiaza, labiile mari se umfla/tumefiaza, clitorisul se ridica/intareste, pulsul se accelereaza in timpul pettingului dar mai ales ulterior in timpul actului sexual propriu-zis cand toate aceste fenomene se intensifica din momentul penetrarii si se termina dupa aparitia si producerea orgasmului. Incercati sa procedati astfel, fiindca succesul este garantat.

| Oana92 a răspuns:

In mod normal nu ar trebui sa iti faca rau, dar depinde si cat de tare de musca.

Oricum, pe mine m-ai blocat cu comparatia ta...

| OanaAlexandra123 a răspuns:

Daca iti place, spune-i sa continue

| Boss_Ionut_1999 a răspuns:

Nu cred ca e ok sa te muste mai ales daca te si invinetesti.