| anonim_4396 a întrebat:

Buna,TPU! Am si eu o problema si sper sa ma ajutati. Iubitul meu ma musca de ma invinetesc,si imi face aceste semne la vedere,am vorbit si cu el zice ca ii este drag de mine dar m-am saturat sa stau mereu cu semne pe mine, as vrea sa-mi spuneti cum as putea sa-l dezvat de acest obicei prostesc!kiss

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Porti o esarfa intre timp, daca este in zona gatului.
Spune-i ca nu iti convine, este un gest indraznesc atunci cand te "ciupeste" de gat, nebunesc dar placut.
Musca-l si tu, la un moment dat o sa se sature de asta.

Take care.

| pisicutzamik a răspuns (pentru h3r):

L-as musca daca as putea am incercat si asta dar nu pot sa-l musc decat cand doarmelaughingceea ce nu as face multumesc de raspunskiss

| h3r a răspuns (pentru pisicutzamik):

Hehe, ba da poti.
Tu doar spune-i sa nu te mai invineteasca, poti preciza ca ti-au atras ai tai atentia in ceea ce priveste vanataile.
In rest, nu e problema. Doar se joaca, o sa inteleaga faptul ca a exagerat la inceput.

O seara placuta.

19 răspunsuri:
| matt5453 a răspuns:

Schimba.l,daca mi.as permite as zice ca "isi marchiaza teritoriul" un lucru fff urat, taranii care nu au incredere in partenerii lor fac asta, cand de fapt in ei nu au incredere, dar cum nu imi permit nu zic

| pisicutzamik a răspuns (pentru matt5453):

Avem o relatie serioasa se poarta frumos cu mine, decat ca asta este problema, suntem impreuna de 2 ani si jumatate si ne iubim, se exclude varianta sa-l las.I-am spus prima data cand a inceput sa ma muste ca numai taranii fac asa dar a inceput sa rada iti multumesc si tie de raspuns kiss

| OMULidee a răspuns (pentru pisicutzamik):

Daca tot vrei sa-l pastrezi, da-te cu ceva amar sau cu gust urat in zonele in care te musca. Si da-te bine sa simta.

| pisicutzamik a răspuns (pentru OMULidee):

Asta este o idee buna bravo!kisso sa-mi dau cu un parfum amarlaughing

| CrazySoursD a răspuns:

Da-ti cu ardei usturat pe gat!

| neutrino a răspuns:

Taie-i portia pentru un timp si spune-i de ce. Lui nu ii pasa decat de el.

| pisicutzamik a răspuns (pentru neutrino):

Sa stii ca m-am gandit si eu la asta si i-am spus ca nu ne mai vedem decat in momentul cand se potoleste, si mi-a aratat de multe ori ca ii pasa de mine ca ma iubeste, dar trebuie sa fac ceva ca o sa devina obisnuinta si este de rau, multumesc de sfat!kiss

| pisicutzamik a răspuns:

laughing imi place raspunsul tau, emo nu este sigur, de bataie nu se pune problemalaughingpoate eu place sa ma tortureze laughingdar nu ma musca tare cred ca am eu pielea sensibila si ma invinetesc dar problema este ca imi face semne la vedere pe obraji, pe gat asta ma deranjeaza, multumesc ca mi-ai raspuns la intrebarekiss

| hotdesire a răspuns:

Musca-l si tu de gat, lasa-i semne, spune-i ca nu-i mai dai daca iti mai lasa semne. invata-l sa te muste doar de fundulet.

| pisicutzamik a răspuns (pentru hotdesire):

Tarelaughing buna idea!

| JustDreamDnd a răspuns:

Spune-i ca daca face asta nu ai sa mai vb sau nu ai sa-l mai saruttzy puppy dog eyes kiss

| OMULidee a răspuns:

Da-l dr...deopartewinking
Nu-i pasa de tine, sa-si caute una careia ii place sa fie insemnata. Stie ca esti usor de prostit si de aia continua. Tu nu poti sta despartita de el si el profita. Cand te-o vedea cu altul spune-i "asta ma respecta, nu ma insemneaza ca pe animale ca-s a lui. sorry..."

| xDanielx1998 a răspuns:

Ok sper ca reusesc sa te ajut
ce baiat e ala care te invineteste?
Totusi ala nu-i cumva emo? sau altcevarolling on the floor
ti-as sugera sal schimbi daca nu se potoleste

| pisicutzamik a răspuns (pentru xDanielx1998):

Emo se exclude sa fie este barbat matur nu iar sta in caracter sa fie emo, deci nu ma musca tare dar ma invinetesc si ma deranzeaza ca imi face semne la vederesad mersi de raspuns kiss

| brunetyca93 a răspuns:

Fiecare persoana are propriile obiceiuri si o rutina care, pentru partener, pot fi deranjante incearca sai explici frumos sa vb serios cu el ca tie nu iti convine asta vorbestei frumos trebuie sa inteleaga

| pisicutzamik a răspuns (pentru brunetyca93):

Mersi de raspuns, am vorbit cu el si vad ca incepe sa se lase de acest obicei prosteschappy

| brunetyca93 a răspuns (pentru pisicutzamik):

Ma bucur atunci :*