| anonim_4396 a întrebat:

In urma unei discutii, el mi-a recunoscut cu chiu cu vai ca sexul oral i se pare,, nasol", adica neplacut. Adica el sa imi faca mie. Si de mult bagasem de seama ca nu ii place, pentru ca o facea rar si ceva in felul in care o facea demostra faptul ca ii e cam sila. Eu i-am facut lui destul de des si inca o fac, iar mie nu mi se pare deloc aiurea. In caz ca intreaba cineva, suntem de 3 ani impreuna.
Am incercat sa inteleg ca nu ii place, dar...daca pana acum am crezut ca poate totusi doar mi se pare, azi, cand a recunoscut ca ii provoaca sila, m-a facut sa ma simt... ORIBIL e putin spus.
Voi cam cum ati vedea ce-am spus mai sus?

9 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

E normal sa te simti prost dupa ce afli asa ceva...

| RAY a răspuns:

Dar tu ca i faci sex oral ce i provoaca? el ar face sex oral daca ar fi fata? n-am cuvinte e aiurea, stati impreuna de ceva timp cum sai fie scarba de tine, omul ala te iubeste oare? sau sta cu tine pentru sex?

| corbulalbrosu a răspuns:

Gusturile si placerile nu se discuta.Mai ales cele de natura sexuala.

| mihai69 a răspuns:

Nașpa. Dar mna, asta e! Și fosta făcea cu greu un oral, pe când de primit, ar fi primit oricând. Asta e, unii nu pot da înapoi ceea ce primesc. Și e păcat, dar n-ai ce le face.

| Lola203 a răspuns:

Lasa-l. E clar ca sta cu tine doar pentru sex, pentru ca nu are alte variante mai bunewinking sau macar nu ii mai face nici tu, chiar daca iti place. N-ai si tu deloc orgoliu? Oricum relatia nu are viitor din moment ce voi aveti gusturi sexuale diferitewinking

| AdeeAdelyna83 a răspuns:

Nu ai ce face. Unii se simt oribil si sunt aproape sigura ca din cauza ca se simte el prea mandru ca sa stea cu capul acolo.Ori ii spui ca nu mai faci nici tu(ca pana la urma tu de ce sa te simti"oribil") ori accepti asta...nu poti obliga omul sa faca ce nu ii place.

| Mitărci_Deceneu_1999 a răspuns:

Spalate la vulva si inainte de sex oral puneti niste miere sau gem ce are mam ta in dulap si dai cu mult parfum si spray de muste sa moarata toate mustele si o sa ii placawinking crede ma eu asa am facut

| anonim_4396 explică (pentru Mitărci_Deceneu_1999):

Nu stau cu mama si e evident ca imi fac un super dus inainte. happy Nu am probleme de igiena, asa ca asta nu ar fi un motiv pentru care el nu e prea incantat de a si oferi, nu numai a primi.

| Andreyey09 a răspuns:

E absolut normal sa te simti aiurea dupa aceste vorbe, dar nu ai ce ii face. Crezi ca merita sa pui capat acestei relatii pentru acesta faza?