| alexandra00000 a întrebat:

In zona genitala m-i-a iesit o bubita (chiar in zona labiilor mici) este tare si se simte la atingere ca si cum as avea ceva acolo ce poate fi? deoarece este dureroasa si nu este prima data cand apare.de ceva timp ma tot gandesc sa merg la un ginecolog pentru ca nu am fost niciodata aaa si ar mai fi o problema de la o vreme cam de o luna am o durere ciudata a sanilor.mi-am inceput viata sexuala acum 1 an am 20 de ani va rog ajutati-ma. multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu stiu ce ar putea fi dar ar trebui sa mergi la un ginecolog neaparat

| Alexandru0007 a răspuns:

Pai du-te la ginecolog, nu e nicio teama

| ReiVaN a răspuns:

Sa nu fie dracu sifilis.

| persseuss a răspuns:

Du te la o consultatie pentru linistea ta

| Azµre a răspuns:

Mergi la un ginecolog, sau un dermatolog pentru acel ceva de acolo poate fi un simplu coș sub piele sau poate fi herpes nu se știe. Cel mai bine vezi un medic nu e de glumă cu astea.