| MrFrosty a întrebat:

Întrebare,cum a fost primul vostru sărut?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Stangaci si emotionant.

| corbulalbrosu a răspuns:

Doar dupa ce vei incerca si vei intretine primul sarut, vei afla de unul singur in cel mai sigur si precis mod, care este raspunsul la aceasta intrebarea care te framanta, nu-ti da pace. big grin

| Freya1 a răspuns:

Inconjurata de o poveste intreaga de dragoste.
A fost cu un baiat cunoscut de cateva zile.Normal il vazusem de mai mult timp, dar nu il cunosteam asa bine pana ma remarcat si el si m-a chemat intr-o seara la plimbare.Nu eram doar noi, mai erau doua persoane dar dupa ce ne-am hotarat ca trebuie sa ramanem doar noi doi sa ne cunoastem ne-am dus sa ne plimbam.Nu am constientizat ca ne-am indepartat si au venit cei ramas acolo plus inca cateva persoane sa ne caute (aici este un pic cam complicata povestea cu cearta, probleme dar o scurtez).Il cauta cineva pe el mai degraba decat pe mine, iar cum el avea un tricou alb si se vedea in intuneric ne-am retras in lanul de porumb moment in care am spus "daca e ceva le spui ca esti cu mine" (dupa cum am spus poveste complicata) si m-a sarutat.

| Basilievski a răspuns:

Frumos, apoi m-am trezit si m-am dus la scoala

| antonimilk a răspuns:

N-am avut, mi frică nu știu...