| Anonimathjdkjjccf a întrebat:

Intrebare din plictiseala

Ati facut vreodata sex cu cineva de acelasi sex chiar daca nu sunteti lezbi sau gay. Adica asa din curiozitate sa vedeti cum este?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

De orice fel/tip/natura ar fi curiozitatea, intotdeauna aceasta reprezinta o dorinta sau o motivatie de a cunoaste ceva nou, inedit, neobisnuit adica o indiscretie pe care ti-o poti satisface sau implini numai prin experimentarea pe propria-ti persoana. In concluzie trebuie sa incerci chiar tu insuti, deoarece exista posibilitatea ca gusturile, senzatiile, trairile resimtite sa nu se potriveasca cu ale altora. Sanatate!

8 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Nu! Nu am astfel de curiozitati bolnave! Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scarbos. Nu

| Fantastic7 a răspuns:

Da, de mai multe ori

| P4rAd0x a răspuns:

Personal nu, si nici nu as vrea vreodata sa iubesc sau sa fac sex cu o persoana de acelasi gen cu mine.

| TheLifeIsGood a răspuns:

Raspund scurt si la obiect: Nu. Si daca vrei doar asa sa o faci, din curiozitate... pai, ai o problema. Dar la tine ai si mentionat ca e plictiseala laughing

| MisuN99 a răspuns:

Nu. Dar tu ai incercat? Sau vrei sa incerci?

| Ama680 a răspuns:

Esti baiat sau fata?

Răspuns utilizator avertizat