| alex1aki a întrebat:

Intrebare la general : Fetelor Daca va place de un baiat care v-a spus ce simte in fata voi de ce nu recunoasteti?
(Am patia asta )
Ce asteptati de la noi sa facem?
adica daca v-am spus ca va iubim si voi spuneti la prietenele voastre ca ne iubiti noua de ce nu ne spuneti?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce frumos scrii ce sa placa ma daca vrei sa te placa i dai 50 de euro faci sex cu ea si gata ce atatea povesti auzi placere, iubirea e pe banii baiete vei afla asta in viitor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrem mai mult. Nu iti pot descrie ce simt pentru intrebarea asta, efectiv nu vrem doar niste vorbe dulci, vrem o atingere... un gest frumos...

| aculaR18 a răspuns:

3.E mai timida si ii e greu sa-si impartaseasca sentimentele de frica sa nu fie ranita. Fa urmatorul pas, sarut-o, cand sunteti doar voi doi.

| AlexCuriosul101 a răspuns:

Nu sunt fata, dar cred ca stiu raspunsul.
1.Ori nu te place si doar lasa impresia asta
2.O face din orgoliu si asta spune ca nu este o fata serioasa pe care sa o ai langa tine