| Cătălin12Mihai19 a întrebat:

Am si eu o intrebare ce va place la un baiat fetelor?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Masculinitatea, simtul umorului, sa ma simt bine cu el, sa ma inteleaga, sa ma respecte, sa fie protector, sa fie sincer, sa stie cand sa faca un compliment

| Cătălin12Mihai19 explică (pentru Adry05):

Multumesc am considerat ca este cel mai bun raspuns.

| Adry05 a răspuns (pentru Cătălin12Mihai19):

Multumesc si eu de apreciere, as zice ca sunt niste calitati general valabile, le plac tuturor fetelor, mai sunt si altele ce tine de fiecare femeie in parte.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In general, ce are in cap si ce-i iese pe gura, mai mult decat muschii si aspectul fizic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ochii verzi.

| nicol2 a răspuns:

La un baiat ne place sa fie BARBAT. Adica tot ce tine de prestanta, vocabular, incredere in sine si bineinteles sa fie ingrijit si manierat.