| Boyka95 a întrebat:

Intrebare noua. fosta mea iubita are o sora, de varsta cu mine. nu am vorbit niciodata cu ea. abia ma cunoaste. de fiecare data cand trece pe langa mine prin liceu. sau invers.se ne salutam ..si atat, dar ea uita insistent la mine. zambeste. mereu face asa. nu stiu de ce. tin sa precizez ca are iubit la facultate. voi ce credeti?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ai fost prietenul surorii ei si mi se pare normal sa se uite la tine si sa te salute

| neutrino a răspuns:

Putin respect fata de fostele iubite, nu strica in viata. Te respecti in primul rand pe tine.

| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

Se uita ca la un fost cumnatel. Poate apare ceva nou sa-i spuna fostei tale iubite.

| Boyka95 explică:

Stiu ca asta e normal. dar ma mira ca se uita prea insistent mereu. si daca vede ca o observ ca se uita la mine mai insistenta e. parca ar vrea sa se uite in ochii mei.