| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti/ barbati: Care tip de femei/fete va plac mai mult? Cele timide sau cele mai...indraznete? Cele care vor dragoste sau sex?

6 răspunsuri:
| VacutzaRoscata a răspuns:

Pepsi,dragostea si sexul sunt lucruri diferite oh go on

| Angelofdarkness862 a răspuns:

Din amandoua ca sa fie echilibrata si care vor tot din amandoua stii u te mai plictisesti de una din cele doua cateodata

| gaby37 a răspuns:

Indraznete si cele care vor sex smug (si sa fie buneeeeeeeeee)

| ILoveMyFriendsSoMuch a răspuns:

I ala sex?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca esti echilibrata dar totusi inclinata (cam mult daca ma gandesc bine) spre partea celor indraznete care vor sex e rau? si vreau raspuns serios nu glumite

| Pepsi_3761 a răspuns:

Dragostea si sexul e acelasi lucru prietenelaughing TOATE vor sa faca sex, e NORMAL si cel mai banal lucru!