| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti/barbati, la voi se vede acea umflatura la pantaloni, adica vi se pare normal sa vedeti o umflatura acolo, in zona penisului, sau cand stati in boxeri, cum va acomodati cu ideea ca se vede ce e jos, vreau si eu sfaturi ca sa scap de stresul ca doar la mine e problema ca se vede o umflatura prin pantaloni din cauza penisului, nu mai zic de boxeri

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bine ca se vede. Vorba lui Kronstad.

| darrio2007 a răspuns:

P.S. Si trebuia sa repeti intrebarea de atatea ori?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

E normal, asta denota ca ești dotat în pantaloni

| Violleta2022 a răspuns:

La absolut toti baietii si barbatii se vede umflatura din pantaloni, ca nu se poate demonta cucul/penisul si remonta.
Acum depinde cat de mare o au, sau cat de erecta sau inerta este.

| FindMyName a răspuns:

Este ceva absolut normal, asa aveți voi, băieții.
Ai putea purta pantaloni mai largi puțin și așa probabil nu se mai vede atât de tare.

| Strutzy a răspuns:

Daca ai ceva in pantaloni e normal sa se vafa. Si la mine se vede ceva ca o colina.