| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU, am o intrebare, destul de importanta pentru mine, pentru baieti/barbati, cum ati trecut peste faptul ca mereu penisul se vede, mai mult sau mai putin si prin pantaloni, nu mai zic de boxeri, incerc sa ma gandesc ca e normal sa se vada putin, dar tot nu pot sa accept ca o alta pers(fata/baiat) poate sa vada... E normal sa fie asa, si voi patiti la fel sau doar eu????(cred ca toti, sper) si cum v ati obisnuit cu ideea, din cauza asta multe perechi de pantaloni nu le port, sunt unele perechi care parca nu se vede asa de tare dar as vrea sa vad daca si voi patiti la fel, nu mai zis de ideea de a sta in boxeri cu oricine, cunoscut, familie( mai ales familia). Va rog sa mi raspundeti.

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Poti alege sa porti blugi mai largi un pic.Esti sigur ca porti marimea corecta? Iar in casa e ciudat sa stai in lenjerie intima de fata cu familia.Cauta pijamale cu pantaloni scurti daca ti-e cald.

| Anoni3 a răspuns (pentru dullcat):

Mărimea e buna, la blugi ce e mai ok, dar de ex pantalonii sport pe care eu ii ador, nu pot sa i port din cauza aceea, chiar daca sunt mai mari si cu un numar, in general baietii/ barbatii au si ei aceiasi problema, sau macar pentru ei, mai cu experienta( am 17 ani) e ceva normal sa se vada

| FindMyName a răspuns:

De nu ai pus întrebarea asta de o mie de ori.
e ceva normal, așa aveți voi, taie-ți-l dacă nu îți convine