| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti/barbati, doar eu am problema ca penisul meu se vede prin pantaloni, inainte sa plec de acasa ma uit in oglinda si nu pot sa accept ideea ca se vede, la voi tot se vede, mai putin sau mai mult, si poate puteti sa-mi dati ceva sfat sa scap si eu de " obsesia" asta, din cauza asta imi iau tricouri foarte mari care nu mi stau bine deloc, deci, si la voi se vede, si voi cum sunteti cu ideea asta,

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai urat se vede la cei care poarta pantaloni de trening largi, de aceea este indicat sa porti un chilot stramt, care sa-ti tina cucul lipit de pantec dar si pantalonul sa fie mai stramt, ca sa nu se mai vada forma cucului care-i slobod.