| lollipopkiss a întrebat:

Intrebare pentru baieti : Ce credeti despre fetele care se masturbeaza? Va deranjeaza?

Răspuns Câştigător
| EdwLo a răspuns:

Nu, din contra, chiar ne place.

Si iti zic simplu, stie macar ce-i place!
Nu ca altele care si dupa 4 ani, nu isi dau seama ce le excita si ce nu big grin

E foarte normal. big grin nu e nimic deranjatbatting eyelashes

| UnVis a răspuns (pentru EdwLo):

Ai dreptate

8 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Nu. De ce sa ma deranjeze. M-ar deranja numai daca ar face asta cu mana mea rolling on the floor. e treaba ei unde baga degetele

Răspuns utilizator avertizat
| h3r a răspuns:

O sa-i deranjeze atunci cand prietena lor refuza orice contactat sexual cu ei, insa se masturbeaza.

Take care!

| Denis777 a răspuns:

Nu cred ca se supara niciun baiat care o freca sub patura de la 5 anilaughing, nu sunt sigur ca nu se supara si nu cred ca iti poate afecta viata sociala sau asa ceva.

| FcRb1923Madalin a răspuns:

Sunt beton
as privi toata ziua asabatting eyelashes
bineinteles waiting la un moment dat sa se ocupe si de mine smug

| Gabriel_Catalin_1998 a răspuns:

Pe mine unul nu ma deranjeaza, din potriva, imi plac. Din pacate sunt FOARTE putine care rcunosc acest lucru. Care se feresc s.a.m.d.

| blacksmoke999 a răspuns:

De ce? Si baietii se masturbeaza, mult mai mult decat o fac fetele. e o metoda de a-ti cunoaste corpul. Te ajuta si la sex, o sa stii ce vrei si cum vrei.