| ilov3y0u a întrebat:

Intrebare pentru baieti! De ce cand sarutati o fata o tineti de cap?

Răspuns Câştigător
| Klepto a răspuns:

Deoarece daca o tin de fund ma articuleaza cu o serie de palme.

9 răspunsuri:
| ioanadanny a răspuns:

Se excita prin gestul astawinking

| xMoTaNeL a răspuns:

Unii o tin de cap ca sa nu o tina de cur.Altii o tin de cap ca sa stie ce sa faca dupa (vba lu zob79) si altii ca nu au curaj sa o tina altundeva.

| zob79 a răspuns:

Ca sa inteleaga ce sa faca DUPA ce o sarutam laughing

| arte74 a răspuns:

Cand o sarutzi bagi mana la p. izda. de cap o ti cand dai la ****

| MadărfacărxD a răspuns:

Eu unul nu tin fata de cap laughing))) mainile mele sunt pe fundul ei happy

| Nightcrawler a răspuns:

Nu stiu sincer eu o fac din instinct ...nu stiu prima oara cand am facut-o am facut-o ca imi era rusine s-o sarut si, o data i-am luat cap-n mana si am sarutat-o dar apoi nu a mai vorbit cu mine rolling on the floor

| silviu18 a răspuns:

Ca sa nu scaperolling on the floor si de cele mai multe ori din instinctlaughing)))

| alexcpfun a răspuns:

Pai tine-o si tu de misloc.sa para ca esti tandru laughing

PS -> nu uita sa intorci capul!

| danny_2096 a răspuns:

Ca sa nu fugalaughing)