| duchamp a întrebat:

:* am o intrebare pentru baieti happy. dc tineti ochii deschisi cand va sarutati iubita? am observat asta la prietenul meu cand ma saruta thinking mai deschideam si eu ochii. din ce cauza nu stiu, dar el parca era intr-alta lume. asta imi exprima privirea lui. voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| LineGuide a răspuns:

Te urmarea cu privirea, sa vada: iti place nu-ti place...nu e un obicei comun la toti, dar unii il practica fara sa-si dea seama, funda?

14 răspunsuri:
| andrei a răspuns:

De ce sa-i inchida?

| Kiraa a răspuns:

Care prietena? : forever alone :

| Vibrations a răspuns:

Se uita după alte gagici

| ScapaMaDeEa a răspuns:

Si prietenul meu de fiecare data cand deschid ochii, el ii are deschisi! laughing Dar am vazut ca nu poate sa-i tina inchisi, se forteaza, se manifeste ca si cum ar clipi. big grin Insa daca am ochii deschisi parca nu ma mai pot concentra si e ca si cum as uita ce fac de fapt. laughing

| Cozzmy13 a răspuns:

Si mie imi place sa tin ochii deschisi e super sati privesti prietena in adancul ochilor cand te saruti sa vezi ce simte funda?

| Kiraa a răspuns (pentru Cozzmy13):

Tu ai prietena ba copchil?

| Cozzmy13 a răspuns (pentru Kiraa):

Da ciuda?

| Kiraa a răspuns (pentru Cozzmy13):

Du-te ba la mata si continua sai sugi la tatele laughing nai tu fata de iubita, decat daca te-ai pupat cu mata

| cristina45crisss a răspuns:

Probabil ca nu ii place

| vennom a răspuns:

Ce cred eu. e ca nu ii place. sau te inseala! in momentul in care saruti pe cineva si inchizi ochii asta inseamna ca saruti pasional(parerea mea) ceea ce el nu face!

| xtremeboyjr a răspuns:

rolling on the floor))))))) prea bine Kiraaaaaaaaaaaa

| Kiraa a răspuns (pentru xtremeboyjr):

laughing

| Kiraa a răspuns (pentru xtremeboyjr):

Si de fapt chiar am avut prietena...si apoi m-am trezit.