| Bella21 a întrebat:

Intrebare pentru baieti. Puteti sa-mi spune-ti va rog, cat de bine e pentru baietii care au relatii serioase sa mai iasa doar cu prietenii? Si cat de des faceti asta? Raspunsuri serioase va rog mult.

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna. desi sunt fata,ma risc sa imi dau cu parerea. eu consider ca trebuie sa ii oferi libertate, mai ales cand vine vorba de prieteni. trebuie sa-l lasi sa iasa cu ei, dar nu des. poate ca si tie ti-ar prinde bine o iesire doar cu prietenele tale.Nu te gandi ca te va insela daca va iesi doar cu baietii,pentru ca acest lucru il poate face orcand, chiar si mergand cu tine pe strada. acorda-i incredere, sa se simte mandru ca are o iubita intelegatoare. sper ca te-am ajutat cu ceva.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu daca as avea relatie serioasa as iesi odata la 2 saptamani cu amicii mai ales ar fi doar cu unul sau 2 din ei, dar cum eu nu doresc asa ceva nu o sa am nici prietena si nici prieteni cand revin in tara doar munca si casa.

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pi o relatie este o relatie iar prietenii sunt prieteni.dar in viziunea ta cum este? trebuie sa fie doar cu tine si elimini toti prietenii? funda?

| LeuTz a răspuns:

Trebuie sa mai iesim si cu prietenii ca asa ne plictisim de voi daca stam tot timpul numai si numai cu voi

| ozulll a răspuns:

E normal sa iesi cu prietenii, ca de altfel te plictisesti stand toata ziua cu partenera. Sau inebunesti...big grin

| Ryuzaki a răspuns:

E normal sa mai iesim doar cu prietenii, devine plictisitor sa vezi aceeasi tipa zi de zi, dupa un timp.Si in plus, fetele vin si pleaca.Te mai plictisesti de una, o schimbi si tot asa, dar prietenii raman.