| denisa_9879 a întrebat:

Intrebare pentru baieti, sunt mai sexy fetele slabe pin la 55 kg, sau grase de 80-100 kg, sunt mai sexy,

22 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cel mult pana la 60 de kg sa fie dansa zic pentru imaginea ei daca vrea sa atraga atentia

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Varianta 60-70 kg nu există la tine?
Întotdeauna există echilibru.
Personal nu-mi plac deloc slabele - le consider "Moartea în vacanţă" şi au nevoie de o cărămidă în buzunar iarna pe viscol!

| Zenithf a răspuns:

Mie imi plac fetele normale, adica sa aiba o greutate potrivita in raport cu varsta si inaltimea lor. :p

| Floreenofficial a răspuns:

Depinde de cum stie sa isi puna in valoare greutatea!

| Hmmmm a răspuns:

La 100 de kilograme, o fata deja e obeza. exagerezi!

Răspuns utilizator avertizat
| Ionutzz97 a răspuns:

Pai nici slabe nici grase potrivite

| YqLmX a răspuns:

Alea slabe cu fundu marehee hee

| Pain a răspuns:

Intrebarea asta nu prea are rost, ca orice baiat vrea o fata slaba, da nici prea ca sa ai ce apuca laughing, si depinde si cat de inalte sunt, ca daca una are 1. 50 m si are 90 kg iti dai seama ca nu e prea pe gustul unui baiat, si daca are 1. 85 si 50 kg iar nu-i bine, deci potrivite big grin

| keepa a răspuns:

Sa aiba un aspect placut...sa nu bata ochiului nici oasele iesite prin piele nici colacei sau sunculitele de pe solduri [sa atarne uratlaughing]

| ellastupidlove a răspuns:

Eu am 1 70 sh 52 kg sh le place la baietibatting eyelashes laughing

| vm_8252 a răspuns:

Cele care au si cate ceva in cap sunt mai sexy.

| Flinn a răspuns:

Cele slabe, normal

| aumih16 a răspuns:

Alea slabe sunt mai sexy da ca alea grase nu pot fi dar sunt si alea bune la ceva la dansul burlesque de exemplu sau balet desi nu rezista decat alea slabe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scumpo, esti cam mica de intaltime. Fiecare baiat are o viziune pentru " femeia perfecta", nu e la toti aceeasi bineinteles. Fiecare fata este frumoasa, indiferent de aspecthappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai slabe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scumpo eu am 1. 67 si 60 kg...nu am burta dar am fundul mare ^^ mie una chiar imi place asa da nu te lua dupa kilograme... abdomenul meu e facut din muschi nu din grasime si o mare parte din picioare la fel eu nu am grasime sau colacei si mai ales sunci. da totusi am 60 kg poti sa ai 50 kg si sa fi o suncoasa dinaia :-&, depinde de oase si muschi.cat despre asta dupa mine:mie imi plac fetele ca mine o talie subtire si fara burta da cu un fund bombat tongue.hehe

| OctavianN a răspuns (pentru anonim_4396):

As vrea sa te pun pe 'tester' (...), daca esti asa cum te descrii.

| diana a răspuns:

Ayilil, asta mi se pare o intrebare foarte stupida.
Nu stiu ce ai vrut sa afli prin intrebarea asta, dar ma rog...
Sunt de acord cu crzv.Esti foarte exagerata.

| DEADEND a răspuns:

Eu prefer una intre greutatea normala si slaba, imi plac cele usoarehappy tongue big grin

| denisa_9879 explică:

Ieu am 52 kg, 1. 57 m, ce credet?

| DEADEND a răspuns (pentru denisa_9879):

Esti cam perfecta, dar ar trebui sa ai mai putine kg, cam 45