| ONE123456789 a întrebat:

Intrebare pentru baieti: Voua ce fete va plac mai mult? Cele satene cu ochii albastri sau cele brunete cu ochii caprui?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Satane cu ochii albastri

20 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Da satene cu ochi caprui ce-au?

| mat31new a răspuns:

Degeaba are o masina genti de 1000 de euro daca motorul e jaf.

| ombladon a răspuns (pentru mat31new):

Jante ba, nu genti

| mat31new a răspuns (pentru ombladon):

Amu prietene, fiecare cu ce a fost invatat de parinti.

| RAY a răspuns:

Sa aiba o fata simetrica, slabuta, sanii, fund frumos, par lung frumos, ochii caprui, culoarea parului blonda sau bruneta si daca e roscata e ok, intr-un fel pentru placere cam toti vrem una de 16 ani care arata hot gen selena gomez, brintey spears nu suflete, ce sa facem cu ele asta pentru sex tu ai spus ce imi place dar na mas culpa si cu o fata pe masura fizicului meu care nu e prea stralucit, adevarul e ca imi plac fetele emo mai ales frezele lor rokaritele, satanistele sa le duc pe drumul corect desigur in pat

| neutrino a răspuns:

Cele brunete cu ochii albastri.

| Danysan a răspuns:

Mie imi place cum e a mea.E Perfecta :*.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Albastre cu parul caprui

| ONE123456789 explică:

Se vede de la o posta ca sunteti baieti. Nu puteti sa dati macar o data in viata voastra un comentariu serios. Sau sa vorbiti serios. Eu v/am intrebat ceva si voi o dati in altceva...of of

| RAY a răspuns (pentru ONE123456789):

Da tu poti vorbi?

| AngelBoy a răspuns:

Eu desi am crezut mereu ca brunetele cu ochii caprui sunt preferatele mele, mereu am avut o slabiucine pentru blondele cu ochii albastri laughing. In concluzie, degeaba iti zic ca imi plac brunetele cu ochii caprui laughing

| LeKaAlex a răspuns:

Alea sataniste sunt bune ca cand baiatu a facut ceva si vine politia alea sataniste ii omoara si scapi de puscarie

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru LeKaAlex):

Ca cand, exact ca cand ca cand. Ca cand limba romana e down, cine vine ca cand s-o salveze?

| LeKaAlex a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Da dar macar am dat space, cand vorbesti real e altceva

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru LeKaAlex):

Cacofonia e si in scris si atunci cand vorbesti. Plus ca un "atunci" e tocmai potrivit. "ca atunci cand" Simplu happy ( si da merge in ambele situatii - cu ambele vocale )

| alessia49 a răspuns (pentru LeKaAlex):

laughing))))))))

| MarioQWERTY a răspuns:

Ce conteaza culoarea parulu si a ochilor? Conteaza sa te intelegi cu ea si sa te iubeasca, altceva nu conteaza

| GeorgeTulcea a răspuns:

Brunete cu ochi verzi big grin

| DannyAka47 a răspuns:

Cele brunete cu ochii albastri, mai ales daca au tatele mari. laughing