| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete: Ce gesturi va excita? Care sunt locurile in care va excitati?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Baietii se excita vizual,fetele emotional si fizic.
Orice mangaiere venita din dragoste,tandra,ampla si matasoasa,va destepta intr-o femeie instincte de pisica alintata care toarce si-o vei vedea cum se infioara si te rasplateste indoit.
Un pupic pe lobul urechii,un sarut pe gat,pe ceafa,pe incheietura interioara a mainii,o alintare a umarului,a scobiturii cotului, degetele rasfirate fin pe spate si coloana vertebrala, un sarut fin pe sani si multe altele sunt recitaluri carora o femeie le devine vioara a-ntaia, iar tu cel mai bun dirijor!
Totul pornit din inima, continuat in creier si sfarsit intr-un grand finale al trupurilor.

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poftim?
Intimitatea este a mea și o împart doar cu partenerul, nu este publică.
Pa, pa.

NOname
| NOname a răspuns:

Creierul.

| Polaris a răspuns:

Http://i.imgur.com/27r6yjC.gif
Pentru că trebuia să fac asta.

| greece12 a răspuns (pentru Polaris):

De la mine, ai funda si un enorm multumesc pentru sensibilitatea si frumusetea pe care ne-o oferi atat de simplu, aici.

| Alllllexandra a răspuns (pentru Polaris):

rolling on the floorrolling on the floor uiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:X:X:X:X:X:X:X

| Bubulin4ik a răspuns:

Gitul,sinii,dupa urechehappy coapselelaughing

| Azµre a răspuns:

Sărutul pe :
-Gât
-Labia urechii
-Sâni
-Coapse
Fiecare persoană are un punct sensibil.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Ce te interesează pe tine viaţa noastră intimă?
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Lucrurile astea nu prea se discuta pe internet.
BAFTA!

| YoMsG a răspuns:

In naslaughing

| DeeaDiduu a răspuns:

Nu stiu...