| Adiii23 a întrebat:

O intrebare pentru fete big grin Ce va excita?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca intrebi douazeci de femei,vei primi douazeci de raspunsuri diferite, presupunand ca sunt si dispuse sa-ti raspunda.
Fiecare are punctul ei sensibil si sensibilitatile ei, greu sa gasesti doua fete identice.
Nu e ca la baieti, care reactioneaza la orice decolteu sau fustita mini, sa ma scuze persoanele mature si educate!
Cu un singur lucru se pot pune de acord toate....prezenta omului drag le ofera un fior dulce, le excita dragostea, asa cum si-o imagineaza in mintea lor.
Excitatia incepe in creier, de altfel...

| Adiii23 explică (pentru greece12):

Ok. Multumesc pentru raspuns l-am gasit folositor happy

13 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Te arunci in *** de la etajul 7, poftim excitare.

| shadow72 a răspuns:

Intrebarile proaste sigur nu

| Adiii23 explică (pentru shadow72):

Ok mersii pentru raspuns. Voi avea grija atunci tongue

| OnuOnulică a răspuns:

Cărțile de română le excită prietene...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai fi putut sa ne intrebi si pe noi, barbatii, ce le excita pe fete...
Ca ne mai pricepem si noi...

| Adiii23 explică (pentru anonim_4396):

Pai zi atunci laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adiii23):

Pai hai ca zic:
Daca intrebi douazeci de femei, vei primi douazeci de raspunsuri diferite, presupunand ca sunt si dispuse sa-ti raspunda.
Fiecare are punctul ei sensibil si sensibilitatile ei, greu sa gasesti doua fete identice.
Nu e ca la baieti, care reactioneaza la orice decolteu sau fustita mini, sa ma scuze persoanele mature si educate!
Cu un singur lucru se pot pune de acord toate....prezenta omului drag le ofera un fior dulce, le excita dragostea, asa cum si-o imagineaza in mintea lor.
Excitatia incepe in creier, de altfel...

| Kaℓi a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai ce facusi?
Ai copiat raspunsul lui greece12. Nu e frumos!

| ClauditaSmile a răspuns:

Mnagaieri si saruturi p gat, sani spate, pasarica, coapse

| Deliric95115 a răspuns:

Pu la

| Cristyan_Criss_1992 a răspuns:

Frate sa o iei la bataie cu palme pumni sa mor eu de nu faci ce vrei cu ea dupa aia

| motherfucker9 a răspuns:

Saruturile pe gat