| GeorgeDRX a întrebat:

Intrebare pentru fete. (Doar pentru fete!) Voua fetelor va place cand un baiat flirteaza cu voi?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar dacă-mi spune că s-a pierdut în ochii mei

| GeorgeDRX explică (pentru anonim_4396):

Ce simti cand spune ca s-a pierdut in ochii tai?

| smartlollipop a răspuns:

Depinde de baiat sau de starea noastra. Daca e un baiat dragut, pe care o fata il place, desigur ca ii va placea flirtul. Fetele timide pot evita acest lucru.

| FloriFloricaa a răspuns:

Flirtul ales, e un joc de cuvinte. Ex: Ai mâncat ciment? Că arăți beton!
Să o schimvi: Ai mâncat beton, că arăți ciment, apoi să zici "ups, era invers"