| Marian2014 a întrebat:

O intrebare pentru fete: A-ti putea iubi un baiat cu un handicap fizic? Atentie mare depinde de handicap, dar sa aveti o relatie cu respectivul?

Răspuns Câştigător
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Bună!
Da, aş putea iubi un om cu un handicap.
O zi bună!

9 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Nu cred ca m-as implica intr-o astfel de relatie.
Daca handicapul este dobandit pe parcurs, atunci cred c-as ramane langa el.

| Oana92 a răspuns:

Bineinteles! Fizicul e cu probleme, nu sufletul!

| Danysan a răspuns:

Depinde de Handicap dar mai mult conteaza omu si caracteru laughing

| grab a răspuns:

Fetele sunt mai sensibile.
ar putea iubi pana intervine altceva care sa le trezeasca la adevarata iubire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmmm...depinde de handicap.
Dar, uneori, conteaza mai mult caracterul.
Adica, atunci cand are un suflet minunat, parca ii adauga in pic de frumusete, asa, in general...nu stiu cum sa explic.
Eu as putea avea o relatie cu un astfel de baiat; ma rog, cum am zis si mai sus, depinde de handicap. Totusi, nu vreau sa imi fie rusine sa ies cu el.big grin
Dar, nimeni nu e perfect. Defecte fizice are toata lumea.big grin

| Demonull a răspuns:

Esti handicapat?

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns:

Daca nu are *** nu cred ca ar fi prea iubit.

| romyy123 a răspuns:

Daca ar fi nebun, da.

| Marian2014 explică (pentru romyy123):

Nebun in ce sens?