| Clodmod a întrebat:

Intrebare pentru fete: voi va masturbati? Daca da, cat de des? Funda pentru cel mai sincer raspuns!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar tu? Cât de des te masturbezi?

| denymar a răspuns:

Hmmm...masturbarea trebuie facuta mai mult persoanelor mai maricele.O fac si eu destul de des:cam de 2 ori pe saptamana?

| AlexMsA a răspuns:

Eu sunt baiat, da prietena mea se masturbeaza cu prietenele ei. o ajuta foarte mult, e perfect normal. un castravete e cel mai bun. nu uita sa il speli

| Isabella15951 a răspuns:

Nu ai de unde sa stii cat de "sincer" este raspunsul. mentiunea ta nu-si are rostul.