| anonim_4396 a întrebat:

IUBESC un băiat/prieten/fost coleg, iar eu sunt in clasa cu o fosta colega de a lui, dar si a mea, doar ca eu inca sunt cu ea în clasa. Doar el nu mai e cu noi. Si cand ne vedem in liceu, încă de la departare se uita la noi, si se uita fix in ochii mei si imi zâmbește. Dar ca sa fie drăguț, ne salută pe amândouă. E posibil sa ma placa? E singurul băiat din clasa lui, si mereu e singur si nu sta cu fete. Si stiu asta pentru ca mai avem unele ore cu clasa lui si il vad.

4 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Da, este posibil. Si probabil. Dar trebuie sa faci tu primul pas. Fa cumva sa intri in vorba cu el.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Cred că te place, dar e timid.

| Subsemnatul123 a răspuns:

Abordeaza-l si tu daca vezi ca n-o face el, poate-i timid.

| ngllllll a răspuns:

Intra in vorba cu el.