| Dyzz a întrebat:

baiat 16 ani, am o colega in clasa care sta in fata mea, si imi face mereu cu ochiul, mereu cand ma uit la ea imi zambeste, si se poarta foarte dragut cu mine. E posibil sa ma placa, sau doar e asa din buna intiativa? Sincer sa fiu si mie imi cam place de ea si, as vrea sa stiu daca ar putea fi ceva intre noi. Multumesc

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca, continua cu aceste gesturi, intreab-o daca ii place de tine si vrea o relatie cu tine.

| justanotheruser99 a răspuns:

Orice e posibil, atât timp cat tu îți dorești ceva cu adevărat. Îți place tipa? Spune-i! Nu riști, nu câștigi! Mult succes! You can do it! happy

Răspuns utilizator avertizat
| ONE123456789 a răspuns:

Buna! Sigur te place, daca ca amic, prieten sau iubit, asta e de datoria ta sa afli. Fa-ti curaj si vorbeste-i, invit-o la un suc, fi sincer cu ea, pentru ca asta iti doresti si tu din partea ei cu siguranta. Daca e o fata mai timida, ia-o mai incet, fi mai calm si rabdator. Vei vedea ca va fi bine, capul sus si multa bafta!

| Dontsaygoodbye a răspuns:

Fă-ți curaj și încearcă să te apropii cât mai mult de ea, așa o să aflii și ce simte.

| FataSauBaiat a răspuns:

Te place. O fata care ar vrea sa fie drăguță nu ti.ar zâmbi.