| Cristi40007 a întrebat:

Iubita mea a avut o scurgere și acum o doare jos,să zic așa,a trecut o zi de când a avut scurgerea și încă o doare,ce poate fi, țin să menționez ca nu am întreținut relații sexuale

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iubita la 15 ani?
Mai baiete, lasa fetita aia sa mearga cu maica-sa la ginecolog, ca nu este cazul sa-ti bagi tu nasul in ciclurile menstruale si scurgerile vaginale ale fetelor.
Fata poate avea o infectie vaginala serioasa, generata de ceva ce a introdus in vagin, daca a avut scurgeri, posibil cu infectie si acum are dureri acute.

Urgent la ginecolog cu mama ei!

| Cristi40007 explică (pentru Violleta2022):

Cred ca nu ați înțeles întrebarea?

| Cristi40007 explică (pentru Violleta2022):

Ciclul menstrual l a avut deja doamna, nu ma bag in nimic, am întrebat ceva…

| Violleta2022 a răspuns (pentru Cristi40007):

Nu ai tu nici o treaba cu ciclul sau scurgerile vaginale ale acestei minore, vezi-ti de treaba ta si nu te baga in problemele fetitei.

Sa o ia de mana pe maica-sa si sa mearga la medicul ginecolog!

| dullcat a răspuns:

Buna.Ce fel de scurgere? Ar trebui sa oferi mai multe detalii daca doresti un raspuns cat de cat potrivit.Cati ani are prietena ta? Ce culoare avea scurgerea? Textura?

| Cristi40007 explică (pentru dullcat):

Iubita mea are 15 ani, iar scurgerea culoarea roșie, textura nu am idee

| dullcat a răspuns (pentru Cristi40007):

Daca zici ca nu e menstruatie, atunci poate este sangerarea din timpul ovulatiei? Nu toate femeile o au.Ce varste aveti voi?

https://www.sfatulmedicului.ro/......tiei_17916

In acelasi timp, ar putea fi mai multe motive, noi nu putem sti exact.Va recomand sa cititi amandoi:

https://www.sfatulmedicului.ro/......uale_18645

| blackann a răspuns:

Wtf?
ati auzit de menstruatie?

| Cristi40007 explică (pentru blackann):

Dar nu e menstruatie

| blackann a răspuns (pentru Cristi40007):

De unde stii ca nu e?