| Cercel56 a întrebat:

Iubita mea este virgina, o excit si se simte foarte bine si nu o pot penetra fiindca o doare foarte rau, am incercat si cu lubrifiant, prezervativ dar tot la fel.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar trebui sa practicati in mod repetat masturbarea intravaginala atat impreuna, cat si doar ea atunci cand este singura, pana in momentul in care vaginul se va putea fi penetra foarte usor si fara a mai fi resimtita vreo urma de disconfort sau durere. Este singura metoda prin care se poate largi suficient de mult canalul vaginal. Succes!

8 răspunsuri:
| Barblaster a răspuns:

Imi pare rau sa iti spun domnul meu dar adevarul este ca nu o exciti destul iar ea te minte. Incearca sa fii mai romantic sau daca nu ti iese lasa ma pe mine o tura cu ea ca dupa ramane desfacutawinking

| aveam14ani a răspuns:

Aprinzi pc-ul
deschizi incognito
de aici stii

spor

| Crsiti92134 a răspuns (pentru aveam14ani):

De ce sa deschida incognito?

| SG1995 a răspuns (pentru Crsiti92134):

Pentru că la-ba.

| Crsiti92134 a răspuns (pentru SG1995):

Trebuie sa intri neaparat in incognito pentru a te uita la un film porno?

| SG1995 a răspuns (pentru Crsiti92134):

Doar dacă nu vrei să-ți vadă mă-ta istoricul.

| Crsiti92134 a răspuns (pentru SG1995):

E greu ctrl+shift+del

| SG1995 a răspuns (pentru Crsiti92134):

Dai la Setting -> New Incognito Window