| anonim_4396 a întrebat:

Va rog e urgent viata sexuala!
Iubita mea era virgina iar cateva luni am facut sex cu prezervativ iar acum cand am incercat fara prezervativ nu o mai simte..am largit o eu prea tare a da si prezervativele erau durex negre am 17 ani

18 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Are un vagin larg dar natural, nu e cauciuc sa se largeasca si sa ramana asa, cat timp ai purtat prezervativ ai avut grosime in plus pe care nu o mai ai plus daca pui si faptul ca e mai excitata fara prezervativ astfel devenind si mai uda clar ca nu mai simte mare lucru, din pacate are nevoie de marime mai mare, nu e vina ei, asa e constructia, ce poti tu sa faci e sa te apuci de exercitii cardio cum ar fi alergarea, pune sangele in miscare si imbunatateste sistemul cardio vascular fapt care duce la erectii mai puternice.

| Violleta2022 a răspuns:

De fapt, cred ca ai tu puta prea mica, fiindca largitul ala este doar in capusorul tau, in realitate este imposibil, ca vaginul femeii este plin de muschi care permit dilatarea si contractarea lui.
Din cauza ca ai diabet zaharat, inseamna ca esti supraponderal iar cuculetul tau este astupat partial de grasimea de pe pubis, pierzand din lungimea lui, care acum il face si mai mic, de aici si incapacitatea ta sa satisfaci o femeie, dar capabil sa inventezi minciuni, ca sa pari nevinovat.
Rusinos, sa vii sa te plangi pe un forum de ceva ce nici macar nu ai habar.

suntserios
| suntserios a răspuns:

"am largit o eu prea tare"

ce parere prea buna incerci sa ai despre tine

| dullcat a răspuns:

Nu s-a largit nimic.Asta este doar o conceptie eronata a nesimtitilor needucati care spun despre femei ca li se intampla asa de la prea multi parteneri.Retine ca vaginul este compus din muschi care se dilata in timpul sexului, in urma excitarii, iar dupa distractie se contracta la loc.Pe logica asta a ta si tie ti se largea anusul de la cat numar 2 iese din el.Tot pe aceeasi logica, nimeni nu ar mai fi facut sex dupa nastere, deoarece vaginul se dilata pana la 10 cm cat sa poata iesi un copil pe acolo, adica mai multi cm decat orice penis care exista: https://youtu.be/59gDcuHMtDQ?si=nmOxm3BssHA_WCMe

Pune mana si citeste, pentru cultura ta generala, fiindca nu este normal sa faci sex fara sa cunosti aceste informatii:

https://www.csid.ro/......l-4998689/

https://www.csid.ro/......-17844312/

https://www.youtube.com/watch?v=KgX0diGZDXI

| dullcat a răspuns:

,,Ce dimensiuni are vaginul?
Când nu sunteți excitată sexual, vaginul are o lungime de aproximativ doi până la patru centimetri (sau adâncime). Când sunteți excitată, ca și în cazul barbatilor și penisului, vaginuil isi poate modifica dimensiunile. Astfel, se poate întinde de la patru până la opt centimetri, astfel incat sa aiba mai multa suprafata in contact cu acesta pentru a produce excitatia, secretia de hormoni si endorfine, totul in scopul relaxarii profunde a musculaturii netede si viscerale. Aceasta relaxare si stare de bine promoveaza eliberarea ovulului si lasa teren liber spermatozoizilor.

Colul uterin este situat între uter și canalul vaginal. În funcție de anatomia dvs., ar putea fi la orice distanță între 3-7 centimetri de deschiderea vaginală. Pătrunderea profundă cu un penis sau alt obiect în timpul actului sexual ar putea ajunge la colul uterin.'' - https://www.doc.ro/......e-acestuia

| Hyperion7 a răspuns:

Cred că au lărgit-o alții...De când aveți relația?

| dullcat a răspuns (pentru Hyperion7):

Nu ma asteptam la asemenea vorbe din partea ta.

| Hyperion7 a răspuns (pentru dullcat):

Adevărul e că am obosit.Am obosit sa mai înțeleg oamenii, sa ii mai ascult, am obosit
Pare rău, dar asta e.

| dullcat a răspuns (pentru Hyperion7):

Nasol.

| L3monx a răspuns (pentru Hyperion7):

Ba boss am zis ca e virgina gen am luat o virgina stii sa citesti

| L3monx a răspuns (pentru dullcat):

E inapt omu era virgina de inceput am
zis

| L3monx a răspuns (pentru Hyperion7):

Pai iesi de pe site varule am zis foarte clar ca am luat o virgina si cum am penisu grossa no

| dullcat a răspuns (pentru L3monx):

Si eu am zis de la inceput ca nu ai largit nimic.

| L3monx a răspuns (pentru dullcat):

Pai si care e cauza problemei?

| Hyperion7 a răspuns (pentru L3monx):

Vărule,nu sunt vărul tau, unu la mâna, doi la mana, se vede că nu prea le ai cu anatomia, aypa

| dullcat a răspuns (pentru L3monx):

Discuta cu iubita, deschis, calm, si mai cititi, poate ii dati de hac:

https://www.romedic.ro/absenta-placerii-in-timpul-actului-sexual-0P36296

| AlexandruContFacutLaMisto a răspuns (pentru L3monx):

rolling on the floor bai vere tu n-ai facut biologie la viata ta? Sau nu te-a impins si pe tine putin curiozitatea sa vezi cum functioneaza un vagin ma? Poti sa bagi si picioru in ea,ca vaginu e elastic sa zic asa,adica isi revine la forma lui initiala, care sa fie problema, ori fata si-o mai trage cu altii in acelasi timp si aia au cucu mai mare si de aia pe tine nu te mai simte, ori ai cucu mic.Da nu inteleg ce cuc sa ai incat aia sa nu simta rolling on the floor, vaginu are in starea de repaus, adica cand nu bagi nimic in el lungimea de 7-8 centimetri, apoi se intinde tinand cont de nivelul de excitare, pozitie., vaginu in general se intinde dupa ce obiect bagi.Ca sa-ti dau un exemplu cum tu pui apa intr-un prezervativ si se lungeste cu cat pui mai mult,asa si femeia,cu cat e penisu mai mare cu atat se largeste mai mult,dupa ce terminati treaba vaginu revine la starea initiala, doar daca esti dementa ca femeie si-ti bagi ceva care sa juleasca muschii iti ia o perioada mai lunga sa-ti revina vaginu in stare initiala(starea asta initiala nu inseamna ca devine virgina inapoi, adica starea in care e in repaus). Deci daca nu te simte, e clara treaba, ori n-o **** bine, ori ai ciocanu sub 8 centimetri dracu, adica mai mic decat vaginu initial, ceea ce mi se pare chiar trist sa ai doar atat, ori femeia intre timp s-a obisnuit cu ciocane mari, in sensul de groase si tu oi fi vreun pispirel cu ciocanu cat degetu de lat si normal ca nu-l simte.

| User123666 a răspuns:

Esti needucat