| BoboKitty a întrebat:

Iubitul meu are 15 ani si eu 12...Si imi spune mereu deiutza ma cheama andreeea si el ma alinta deyutza si micutalaughing)Ciudat nu/Eu ii spun ratusca ne cunoastem de la 2 ani de cand aveam eu 2 ani si ii cunosc perfect pe parintii lui si el pe ai meii eu mamei lui ii zc mami meu deci credeti ca e ceva ciudat asta?

Răspuns Câştigător
| Laviy a răspuns:

Da mai, hai cu gloantele pe ea ca are prieten la 12 anistraight face Eu am 13 ani si am prieten si il iubesc foarte mult. Daca nu are maicasa treaba nu trebuie sa aveti nici voi. E cel mai idiot principiu "Poti avea prieten de la o anumita varsta". Nu e adevarat, poti avea prieten cand te simti pregatitastraight face Fetele se maturizeaza mai repedewinking Dar na, ce sa le ceri la uni?winking Si nu, nu e nimic ciudatlove struck E foarte bine ca te intelegi calumea cu maicasawinking Faptul ca parintii tai il plac o sa va ajute relatiabig grin. Nu lua in seama ce spun gurile relewinking

10 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Cred ca ma uit crucis, ca nu inteleg nici intrebarea, nici ce baliverne scrii tu.

| Pustoaicka50 a răspuns:

Absolut deloc chiar fain.:X sa va iubiti

| bia0000 a răspuns:

E ciudat ca la 12 ai ai prieten! veze-ti de scoala de altceva ca daca incepi de acum cu de astea ...nu te vad prea bine!

| iubiricaa a răspuns:

Si ce vezi tu rau aici?laughing.
lasa dragostea la 12 ani. pune mana pe carte! e cel mai bine! 1si nu mai pune intrebari prostestioh go on

| ramoyoopisicel a răspuns:

La 12 ani ai iubit? cred ca asta e ciudat...

| Laura1402 a răspuns:

Lasa-ti mai fata.La 12 ani ai prieten?laughing Vai, mare lucru.Cunosc persoane care la 9 ani si-au inceput viata sexuala si sunt persoane de treaba.sau care au avut prieten de la 11 ani si inca sunt virgini/e sau aveau 10 pe linie la scoala.Totul e sa stii cum sa le imbini.Nu e o crima sa ai prieten.Intr-un fel ajuta,va stii pe viitor cum sa se comporte intr-o relatie mai serioasa(nu zic ca asta nu e).In legatura cu intrebarea nu vad nimic ciudat,si prietenul meu imi zice "ratusca"mielaughing,eu ii zic"ursulet".Nu ii zic mamei lui mama, dar eu nu o cunosc doar de cand suntem impreuna, nu de la 2 ani, desi suntem vecini.laughingAsa ca nu-ti fa griji de ce zice lumea, nu e nimic ciudat in legatura cu relatia(din ce ne-ai zis tu mai sus). Iubiti-va mult!happy

| blajsb a răspuns:

rolling on the floormie nu mi se pare deloc ciudat atata timp cat sunteti prieteni in afara angajamentelor unei relatii si sunteti si un cuplu dragut care chiar are o poveste si e mai bine daca ii cunosti parinti.succes in continuare. funda?

| Sinus a răspuns:

Teoretic nu e nici o problema. cu exceptia ca tu ii spui mamei lui "mama"!

| Andreea_3389 a răspuns:

Nu prea depinde cum o privesti laughing\

| Alex_5051 a răspuns:

Da si fara suparare.