| KubetiiOO a întrebat:

Cum va alinta parintii?laughing Si cum va cheama pe voi?happy

Răspuns Câştigător
| HermioneLove a răspuns:

Pai imi place sa coelctionez funde! NU AM numai 21sadmi-o dai?happy

14 răspunsuri:
| DeeaDLove12 a răspuns:

Deyu si ma cheama Andreea

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Pai pe mine ma cheama beatrice si mama imi zice puiut ursulet tot felul de porecle tampite care pe mine sincer ma enerveaza la culmelaughing

| KubetiiOO explică (pentru SchiZz20CMrecords):

laughing
Cum ai mai gasit intrebarea asta?happy

| SchiZz20CMrecords a răspuns (pentru KubetiiOO):

Chiar numai stiu laughing

| HermioneLove a răspuns:

Iulia ma cheama dar toti imi zic Iully!(asa cum vezi si la profilhappy )

| KubetiiOO explică (pentru HermioneLove):

:o :o Cum ai gasit intrebarea asta asa de veche?

| HermioneLove a răspuns (pentru KubetiiOO):

Am tot cotrobait! da nu-i chiar asa veche!happyimi dai funda please te rog?!happy :*

| KubetiiOO explică (pentru HermioneLove):

De ce?happy

| HermioneLove a răspuns (pentru HermioneLove):

Am numai 2 funde!

| KubetiiOO explică (pentru HermioneLove):

Ti-o dau nah esti draguta:d

| HermioneLove a răspuns (pentru KubetiiOO):

Merssi!:*

| KubetiiOO explică (pentru HermioneLove):

N-ai pentru ce.Pwp

| HermioneLove a răspuns (pentru KubetiiOO):

Pai imi place sa coelctionez funde! NU AM numai 21sadmi-o dai?happy

| soaitamarius a răspuns:

Ma cheama Marius si mama imi spune bebestrumf si umflaticlaughing

| KIRY02 a răspuns:

Prieteni ma cheama "kiry", parinti ma striga " buburuz" iar veri mie ma cheama " bibicu", pe mine ma cheama Bianca happy