| Eladenisa04 a întrebat:

Iubitul meu s-a despărțit de mine din cauza fostului meu care i-a trimis un clip cu mine când faceam sex iubitul meu spune ca simte ca nu îmi mai face față pentru ca fostul era "prea mare". Se poate face ceva pe cale legala cu fostul meu? Și credeți ca ar trebui sa mai încerc sa trag de relație?

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce să se facă legal? Ai fost filmata pe ascuns? A fost video făcut public?

| Violleta2022 a răspuns:

Am inteles acum, tu esti baiat si esti homosexual... asa cum ai afirmat pe alt topic, recent.
Deci, sex intre voi baietii si fostul iubit te-a filmat si acum esti pe internet, asa-i?
Pai poti sa-i faci reclamatie la Politie, dar intai informeaza-ti parintii ca esti homosexual si ca ai un video unde faceai sex cu alt baiat si ai fost filmat, iar acel video-clip a fost trimis pe internet, de un fost iubit care s-a razbunat.
Este necesar ca parintii ati saafle intai d ela tine acest adevar, ca risti ca maine sa afle de la vreun vecin.

| dullcat a răspuns:

Acum 3 ani aveai 14 ani si erai cu o iubita de 12 ani.Repede ti-ai mai schimbat orientarea? Probabil asta explica si de ce te uiti la penisurile altora.

https://www.tpu.ro/......ici-decat/

| TheGentleman a răspuns (pentru dullcat):

Nu cred că ar trebui să fim atât de acizi, probabil este în plină adolescență, în corpul ei se întâmplă o furtună hormonală, așa că nesiguranța privind inclusiv orientările sexuale este firească.

(Asta dacă e pe bune, și nu un troll obosit care râde de noi laughing )

| VoidEternal a răspuns (pentru TheGentleman):

Daca ieri zicea că e băiat și că se uită lumea ciudat la cat de dotat e el când e in "bai publice" (de parcă am fi in f¹¹cking Roma antica) și azi e fata supărată pe fostul, tu ce zici, o fi troll?

| dullcat a răspuns (pentru TheGentleman):

Presupui ca e o ea dupa nume? laughing Citeste si celelalte intrebari.

| Celestina003 a răspuns:

Https://www.hotnews.ro/......ulgata.htm

Citește. Actul normativ vizează completarea art. 226 din Legea nr. 286/2019 privind Codul penal.

nu are voie să trimită nimic fără
consimțământul tău!

https://www.google.com/......77394.html

| FindMyName a răspuns:

Bine a facut.
1. Nu e prea normal sa faci film in timp ce faci sex, ca apar tampenii de astea si te faci de ras, prostuta tu ca l-ai lasat sa te filmeze.
2. Lasa-l de acum, e pierdut n-ai ce mai face. Ce crezi ca eu daca as fi baiat, si iubita mea ar fi facut sex si filmata, si sa primesc filmarea..as mai accepta-o? Nu.
Te intrebi de ce?
De ce numele meu sa ajunga in ras din cauza unei fete, care s-a lasat prea usoara si asa pacalita de o camera video, ce a ajuns si ea de rasul lumii, ca cine stie ce face cu video-ul ala?!

| CarmenCraciun a răspuns:

Acum culegi roadele fostelor ''relatii'' I ti place? Nu mai bine iti vedeai de treaba ta?

| Unomobisnuit2005 a răspuns:

Păi măi fato tu vrei albă sau neagră? Ce să se poată face mă rog" pe cale legală"? Atât timp cât nu ești căsătorită cu nici unul ai libertatea de a alege!

| relian a răspuns (pentru Unomobisnuit2005):

Omu e gay dar i-a fost rusine sa zica.Si la gay asa se spune iubitu, iubita laughing unul din ei o face pe masculu, alantu pe fetita laughing

Omu in cauza este fetita, o avut pe altul inainte cu ditai parul ii rupea fundu de tot, lo lasat, asta acu ia vazut-o lu fostul e suprat fleasca, iti dai seama ce drama pe ei laughing