| Rukhsandra a întrebat:

Iubitul meu s-a despartit de mine si nu mi-a dat nicio explicatie... nmik
imi zice doar ca o sa-mi spuna mai tarziu...mai tarziu cand? si de ce nu acum? dc trebuie sa astepte sa-mi spuna si mereu cand il intreb ma amana...deja m-am saturat si cred ca am dreaptul si eu la o explicatie straight face dc s-a despartit de mine
credeti ca este teama sa-mi spuna? chiar nu-l inteleg si orice ar fi cat de rau poate sa fie motivul...sau poate nu are niciun motiv bun sa-mi spuna? nu stiu...va rog ajutati-ma straight face

7 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, de ce s-a despartit de tine numai el poate sti, cauze pot si multe... ori a gasit pe alta, a auzit ceva ce l-a deranjat, nu te iubeste cu adevarat, s-a plictisit, e confuz, are diferite probleme poate...eu cred ca cel mai corect era sa iti fi dat o explicatie, macar atat meriti sa stii cauza despartiri. E un las sa spun asa, ca nu iti spune adevarul si cica mai tarziu; oricum nu cred ca acet baiat te merita, daca s-a purtat asa mai bine las-o balta; nu mai incerca sa ceri explicatii, nu merita sa il mai bagi in seama, uita-l ca mai sunt baietihappy.

| Elena1234456 a răspuns:

Hm. e clar ca nu te merita si nici nu cred ca are un motiv happy. poate pur si simplu vrea sa vada cum este sa fii din nou "single" thinking baietii astia, cine sa ii mai inteleaga?!

| Rukhsandra explică:

Si mentionez ca nu ne-am certat niciodata pana acu' si imi da un sms in care imi spune ca s-a despartit de mine si sa nu pun intrebari

| kaya a răspuns:

Poate ca ii este teama, poate nu are nici un motiv bun sa iti spuna, poate ca nu vrea sa te faca sa suferi asta numai el stie.Cateodata e mai bine sa nu afli adevaratul motiv pentru care te-a parasit caci uneori e dureros, ce poti sa faci e sa astepti sau sa iti vezi de viata ta si sa incerci sa il uiti. Sfatul meu ca baieti sunt si sa incerci sa iti traiesti viata si sa nu te opresti la el.Succes

| gheorghita a răspuns:

Buna! Eu cred ca nu are nici un motiv sa iti spune. S-a saturat, plictisit sau s-a indragostit de al; tcineva si nu vrea sa te raneasca desi nu constientizeaza ca prin faptele care le face te raneste mai mult. Incearca sa il uiti orice baiat care face o fapta ca asta nu merita efortul. Multa bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca iti va spune ca te-a inselat si acum asteapta ca sa nu mai tii la el si sa-ti pice mai usor vestea big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa am patit si eu numa ca mie mi s-a zis"stii tu prea bine asa ca recunoaste"si nu facusem nimicstraight faceca dupa cateva zile sa imi zica ca l-am inselat(NU ESTE ADEVARAT)oh go on deci sigur nu are un motiv prea bun si tot amana ca sa vada daca nu recunosti tu ceva sau daca nu gaseste motive pe parcurs