| claudiasergiu897 a întrebat:

Iubitul meu se uita la porn, credeți ca i se pare ca nu sunt de ajuns sau poate dacă face asta se uita și pe strada la alte femei și nu știu ce sa fac ma gândesc ca nu ma mai iubește și poate nu mai sunt buna pentru el. ce ziceți sa fac? ( am vb cu el despre asta dar mi-a zis ca la bărbați e diferit și ca nu se uita in sensul ăla la tipa din clip dar nu știu csz)

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Toti barbatii se uita la porn, ce sa o mai ascundem dupa cires.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, cu singuranta nu este satisfacut cu ce ii oferi, odata ce continua sa fie dependent de porn.
Nu-i diferit la barbati, ca nu-i nromal sa fii depndent d epornografie, dimpotriva, dar el nu stie ca asta nu este nromal, fiindca generalizeaza in necunostinta de cauza.

| doctorandus a răspuns:

Uita-te impreuna cu el si discutati impreuna despre ce vedeti.

| dullcat a răspuns:

Buna.E normal sa se mai uite din cand in cand, dar daca ajunge sa te respinga pe tine, in defavoarea filmelor, atunci devine grav.

| Holiday a răspuns:

Uitati-va impreuna.

| Marius22222222222 a răspuns:

Bravo ma cu femeia langa tine și se uită la filme.aiurea asa

| FindMyName a răspuns:

Nu mi se pare ok. Încearcă sa mai discuti cu el.
Are femeie în pat si se uita la panaramix ălea :/ naiv.

| DoamnaLalea a răspuns:

Eu pe ala nu il numesc barbat serios

| sammie a răspuns (pentru DoamnaLalea):

Inseamna ca, niciun barbat nu e serios. Toti se uita.