| DeLiciOooasa a întrebat:

Iubitul meu vrea de 8 luni de zile sa facem anal, eu nu imi doresc asta dar el tot imi mai pune intrebari subtile cate-o data

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Şi întrebarea este...
?

| sofisis a răspuns:

Asa....si? Care e nelamurirea?

| DeLiciOooasa explică (pentru sofisis):

Pai accept sau nu

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru DeLiciOooasa):

Dar e rozeta noastra, a celor ce putem raspunde aici, sau a ta?
Te tenteaza, incearca! Nu? Atunci ignora-i apropo-urile, sau spune-i sa inceteze.
Sau poate trebuia sa postezi pe Facebook: "La 500 like-uri, fac sex anal". Iar la 2-3 zile te chema Maruta. Obsedatul!

| GoldenZenith a răspuns:

Spune-i că ai hemoroizi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abia astept sa-ti raspunda cineva la farsa asta. Sper sa fie mai tare decat Bendeac, mai ales ca poti sa iti dai sfaturi si de pe Clone laughing

| munteanuionvictor a răspuns:

Nu ești obligată să faci dacă nu vrei.

| doctorrusen a răspuns:

Cu anal, fara anal, semintele acelasi gust are